NOVOSTI MS:

Međunarodna suradnja
Otvorene su prijave za novi krug stažiranja u Europskoj komisiji (rok je 31.1.2018. godine.). Riječ je o petomjesečnom plaćenom stažiranju s početkom u listopadu 2018. Prijave se obavljaju isključivo putem web-mjesta  https://ec.europa.eu/stages/ , na kojem su dostupne i sve potrebne informacije.
Poziv za prijavu projekata za dodjelu nagrade Programa za razvoj Arapskog zaljeva (AGFUND) za 2017. godinu na temu "Ensure inclusive and quality education for all and promote lifelong learning". Visoka učilišta se mogu prijaviti pod trećom kategorijom.
U sklopu projekta "Hrvatska Sveučilišta za EU projekte" br. 2017-1-HR01-KA103-035028 Udruga Informo objavljuje javni poziv putem kojeg se dodjeljuje 16 stipendija studentima polaznika jednog od Sveučilišta u Konzorciju (Libertas Međunarodno Sveučilište, Veleučilište u Požegi, Veleučilište u Šibeniku, Veleučilište Baltazar Zaprešić, Veleučilište Vern, Sveučilište Pula, Zagrebačka škola ekonomije i menadžmenta). Javni poziv je otvoren od 9. listopada do  24. studenog  2017. godine, a detaljnije informacije pročitajte ovdje .
Dana 6.11.2017. godine Sveučilište objavljuje natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata za ljetni semestar akademske godine 2017./2018. Tekst Natječaja te vezane dokumente preuzmite u nastavku: