Obavijesti
Od 7. do 12. svibnja 2019. u Poreču je održano drugo po redu STEM Games međunarodno studentsko natjecanje u znanju i sportu koje je i ove godine okupilo gotovo 2000 studenata STEM područja iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Njemačke. Na natjecanju je sudjelovalo oko 70 studenata i troje nastavnika Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli. Naši su se studenti natjecali u tehnološkoj areni, rukometu, stolnom tenisu, futsalu, odbojci, odbojci na pijesku, krosu, šahu i košarci.
Studenti Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u sklopu Turizmijade 2019. u Budvi, osvojili su drugo mjesto u futsalu u međunarodnoj konkurenciji 13 sportskih ekipa drugih Veleučilišta i Sveučilišta.
Tijekom protekla dva tjedna studentske sportske ekipe Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli sudjelovale su na dva vrlo jaka međunarodna sveučilišna turnira – Euroijada 2018 u Pragu te WIUSC 2018 u Barceloni. U Pragu su pulski studenti ponovili prošlogodišnji uspjeh – prvo mjesto u muškom futsalu i tenisu dok su u Barceloni plivačice osvojile tri četvrta mjesta a košarkaši, nakon prošlogodišnjeg zlata, ovaj su puta zapeli u grupnoj fazi.
Sportske aktivnosti za studente Sveučilišta u zimskom semestru 2018./2019. godine održavaju se u sportskoj dvorani u Ronjgovoj 1 prema sljedećem rasporedu: